Sırala:
Göster:

Switchler

Filtreleme
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 38 (2 Sayfa)

Limit Switch Nedir

Limit Switch diğer ismiyle sınır anahtarları bir çeşit elektrik anahtarları olarak kullanılır. Hareket eden makine, makinenin parçası limit switch çeşitlerinden birisine dokunduğu çarptığı zaman anahtarlama görevi yapmaktadır. Basit olarak bir örnek ile anlatmak istenildiğinde asansörünüzün ikinci katında bulunan limit switch dokunarak sistemi anahtarlama yaparak sizin isteğinize göre başlatır veya duraklatır. Siz 1 kat butonuna bastığınızda başlatmış olur siz 1.kata görevli olan sınır switcher dokunduğunda sistemi durdurur. Sizde İnersiniz : ) Limit swithler hareket eden çoğu makinede turnikelerde, araç liftlerinde, otomatik kapılarda, hidrolik sistemlerde olmazsa olmaz kullanılır.

Switch Fiyatları

Sınır anahtlarının fiyatları kullandığınız alana istediğiniz model marka ve yere göre değişiklikler göstermektedir. Sayfamızın başında en uygun fiyatları görebilirsiniz. Çoğu ürünümüzde aynı gün kargo mevcuttur.

Limit Switch Çeşitleri

Limit switchler kullanıldıkları yerlere göre değişkenlik gösterir. Dışarda içerde Limit switch, mikro switch, mini switch ve birçok çeşidi bulunmaktadır.