Sırala:
Göster:

Filtreleme

  • Özellikler
  • Özellik
    0
    0
    0
    0

Kablo Pabuçları

Filtreleme
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 52 (3 Sayfa)
Kablo Pabuçları

BiMetal Pabuç

Bimetal kablo pabuçları bağlantı noktası bakır kablo bağlantı kısmı alüminyum olan bakır alüminyum karışımı pabuçlardır. Alüminyum dağıtım kabloları enerji kablolarında alüminyumdan bakır atlamalara veya bağlantılarında kullanılan AL/CU ürünlerdir. Sürtünme kaynağı ile üretilen, alüminyum ile bakır kaynak yapılmaktadır.Vebu durum korozyonu asitlenmenin önünegeçer ve ürünün kullanım ömrünü uzatır.

Skp Pabuçlar

Enerji kabloları , Panolara, motorlara, güç panolarına, kontrol kutularına ve elektrik ile çalışan cihazlara elektrik akımı ulaştırmaktadır. Bu kabloların son olarak cihazlara düzgün şekilde bağlanması çok mühimdir. SKP pabuçları da bu bağlantıları uzun ömürlü hale getiren parçalardan biridir.

SKP kablo pabucu, elektrik sistemlerinde kablo sonlarına takılarak kabloyu bir başka elektrik elemanların bağlantı uçlarına bağlayan bir bağlantı aracıdır. Pabuçlar iki farklı malzemeyi birbirine kolayca bağlandığı gibi montaj, bakım, onarımlarda personele kolaylık sağlar.

Skp Pabuç Fiyatları

Kablo pabuçların fiyatı kullanıldığı kablonun boyutuna kalaylı olup olmadığına ve birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Bu kategorimizde güncel fiyatlarımızı görebilirsiniz. Güncel fiyatlarımızda toplu alımlarınız fiyat da yardımcı olabiliriz. Lütfen bize ulaşın