Satın aldığınız bir ürünü, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak sebep göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden iade edebilirsiniz.

 İade sürecini başlattıktan sonra, firmamızın Sürat Kargo anlaşma numarası  ile kolayca ürününüzü iade edebilirsiniz.

Dikkat: İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Üründe veya ambalajında hasar olması veya ürünün kullanılmış olması durumunda ürün iadesi kabul edilmeyecektir.

İade sürecini şu şekilde takip edebilirsiniz;

Hesabım- Siparişlerim sayfasında, ürünün bulunduğu satırdaki "Kolay İade" butonuna tıklayın ve ilgili siparişi seçerek iadeyi başlatın.

Ürün iadesini Sürat Kargo her hangi bir şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Firma anlaşma kodumuz olan numarası ile Aras Kargo’nun her hangi bir şubesine giderek,  bilgileriniz ile birlikte ürünü kargoya teslim etmeniz yeterlidir.

Gönderim sırasında ‘’Karşı Taraf Ödemeli’’ seçeneğini kullanarak her hangi bir ücret ödemeden Ücretsiz Kargo olarak iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 -Ürünü kargoya verirken Ürünün Orijinal Ambalajına her hangi bir etiket veya farklı bir şey yapıştırılmamalı, ürün ambalajı hasar görmeyecek şekilde paketlenmeli, ürünün size iletilen faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Ürün bedeli iadesi

Ürün tarafımızdan teslim alındığında, gerekli kontroller yapılır ve iadeye engel bir durum yoksa, ürün bedeli ödeme yaptığınız kartınıza iade edilecektir. Bankaların süreç ve uygulamalarına göre iade tutarının kartınıza yansıması 17-15 iş günü sürebilir.

Cayma Hakkı

  • Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'e göre internet ortamında yapılan satışlarda tüketicinin 14 gün içinde sözleşmeden cayma ve ödediği bedelin tamamını herhangi bir kesinti olmadan iadesini talep etme hakkıdır.

  • Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince, ürünün teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak sebep göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden ürünü iade edebilirsiniz.

 

Destek için Bize Ulaşın

Tel:     0533 495 90 59 - 0332 345 22 33( 08:30 - 18:00 Saatleri Arası )

Mail:  kamer@kamerelektrik.com